3RH2262-1AK60
SKU: 3RH2262-1AK60
Auxiliary contactor, 6NO+2NZ, NOM. The supply voltage of AC
110V 50Hz / 120V 60Hz, SOME S00, screw terminals, non-circuit blocks module
of block 3RH2262-1AK60
10 in stock