3RH2122-1AG60 SIEMENS
SKU: 3RH2122-1AG60-w
Contactor relay, 2 NO + 2 NC, 100 V AC, 50 Hz, 100 … 110 V, 60 Hz, Size S00, screw terminal–3RH2122-1AG60
10 in stock