3KD4434-0PE10-0
SKU: 3KD4434-0PE10-0
Automatic circuit breaker IOTKL. Non. = 10ka 3+N-Polyus INU =
13A Type of Protective Har-ki = A UNU = 100V AS Width = 1-Mod. Mouth. Depth =
70mm 3KD4434-0PE10-0
10 in stock