1PH8284-1MD10-2EV1
SKU: 1PH8284-1MD10-2EV1
Incremental Encoder Sin/Cos 1 Compact asynchronous VPP 2048
S/R with C and D Track engine 1000 rpm, 150 kW, (Encoder IC2048S/R) WITH 1433
HM, 315A, 335V 1150 rpm, Temperature Sensor KTY 84-130 170 kW, 1414 HM, 310A,
400 in 1350 rpm, 200 kW, 1416 HM, 315A, 460V forced ventilation IP55 Class IM
B3 (IMV6) shaft with a prismatic beam, balancing in half a spike of the
bearing: with increased resistance to transverse Efforts, vibro resistance
class: a, the accuracy of the shaft and flange: n Klemnaya box NDE, left,
cable input on the right, connecting the signal cable de, 1PH8284-1MD10-2EV1
10 in stock