1PH8284-1DB10-1BU1
SKU: 1PH8284-1DB10-1BU1
Compact asynchronous engine 400 rpm, 63 kW, 1504 HM, 154A,
325V 500 rpm, 80 kW, 1529 HM, 154A, 395v 600 rpm, 95 kW, 1519 HM, 154A, 460V
Forced ventilation class IP55 Increase sensor 22-BITS with provisions
switching (IC22DQ code) with the Drive-Cliq interface IM B3 (IMV6) shaft with
a prismatic key, full-clinic balancing of the bearing execution: standard,
vibro resistance class: r/a, accuracy of the shaft and flange: r Clean box
NDE, cable input on the right, connection 1PH8284-1DB10-1BU1
10 in stock