1FW6190-8VB10-1JD3
SKU: 1FW6190-8VB10-1JD3
Статор SIMOTICS T integrated precision and power cooler;
radial cable outlet; power cable 0.5m with connector size 1; signal cable
0.5m with M17 connector; diameter 502 mm; Length 160 mm; max. torque 1980 Nm;
max. speed 38rpm; max. current 31A eff; with PTC130 and temperature sensor
Pt1000 1FW6190-8VB10-1JD3
10 in stock