1FW6160-8WB10-2JD3
SKU: 1FW6160-8WB10-2JD3
Статор SIMOTICS T integrated precision and power cooler; axial
cable outlet; power cable 0.5m with connector size 1.5; signal cable 0.5m
with M17 connector; Diameter 440 mm; Length 160 mm; max. torque 1430Nm; max.
speed 110 rpm; max. current 49A eff; with PTC130 and temperature sensor
Pt1000 1FW6160-8WB10-2JD3
10 in stock